Znane birmy

Polub nas na FACEBOOK

Pomimo, że kot birmański nie jest tak bardzokarl lagerfeld pupile celebrytów znany jak koty rasy Ragdoll czy też Maine Coon to zostały zauważone i docenione przez wybitne jednostki ze świata mody i show biznesu. Karl Lagerfeld niemiecki projektant mody, artysta oraz fotograf osiadły w Paryżu. Dyrekarl lagerfeld kot birmansktor artystyczny domu mody Chanel, jeden z najbardziej utalentowanych i charakterystycznych światowych celebrytów, ceniący luksus, klasę, wyjątkowość! Projektant piekuje się swoją cudowną birmą o imieniu Choupette i jak sam twierdzi rozpieszcz niemiłosiernie swoją trzyletnią kotkę. Jest w niej, zakochany do szaleństwa. Karl jest zakochany w Choupette, jakby była jakimś pięknym młodzieńcem.

– W moim życiu na pierwszym miejscu jest Choupette, na drugim Choupette i dsławne zwierzętaopiero na trzecim ja. Nigdy nie sądziłem, że się w kimś tak zakocham. Choupette jest bezgranicznie rozpieszczoną damą – wyznaje światowej sławy projektant.

Kotka birmańska je tylko ze srebrnych miseczek, a o jej dietę dba specjalnie w tym celu zatrudniony kucharz. O dobre samopoczucie Choupette i jej wygląd troszczy się osobista pokojówka.Karl załatwił ukochanej kotce birmańskiej pracę w reklamie – samochodów Opla. Właśnie wyszła też jej biografia „Moje życie u boku Karla Lagerfelda”. Na dodatek kot birmański dostał od projektanta iPada. Uwielbia grać na nim w „Angry Birds”.najdroższa rasa kot birmański

W podróż birma Choupette wyrusza w specjalnej przystosowanej torbie firmy Louis Vuitton, a lata prywatnymi odrzutowcami. choupette karl lagerfeld Wydaje się jednak, że cały ten cyrk wokół kotki Lagerfeld robi nie tyle z miłości do niej, co finansowego wyrachowania.  Najpierw ją wylansował, a potem stworzył całą kolekcję – czapeczki, figurki, T-shirty czy kosmetyki. karl lagerfeld kot birmański Wszystko sprzedaje się jak świeże bułeczki. Istnieje jednak podejrzenie, że Lagerfeld może zapisać w testamencie swój – wyceniany na ok. 130 mln euro (ok. 530 mln zł), majątek. A wtedy byłby to dowód, że jednak naprawdę kochał swoją białą kotkę.

kocięta birmańskie, sprzedam kot birmański hodowla kotów birmańskich karl lagerfeld, baptiste, giselKOCIĘTA BIRMAŃSKIE anja rubik, sprzedam kocieta birmańskie, hodowla kotów birmańskich

Pisząc ten wpis nie wgłębiałem się bardziej w temat „birm u celebrytów”, wystarczyła baptiste giabiconi  sacred birmachwilka i mogę podać kolejną znaną osobę która uległa czarowi tych wspaniałych kociąt.

Jeden z najlepiej zarabiających modeli, a także piosenkarz Baptiste Giabicioni posiada w swoim domu cudowne kocięta birmańskie blue. Był „twarzą” domu mody Karla Lagerfelda i męskiej twarzy Chanel. Pojawił się także w Vouge, Harper’s Bazaar, Elle, Numero Homme, V Man, Marie Claire, Purple, Giorgio Armani i L’Officiel Hommes.

34be0344002b288a4cf7de03 kalendarz pirelliBaptiste oraz Anja Rubik wzięli udział w kolejna odsłonie popularnego na całym świecie kalendarza firmy Pirelli w Teatrze Muzycznym w Moskwie. Zdjęcia zostały wykonane przez niemieckiego dyktatora mody i artystę Karl.

W maju 2009 r. w zestawieniu „pięćdziesięciu najlepszych męskich modeli świata” portalu internetowego Models.com figurował na pozycji pierwszej. Wiosną 2010 roku został sfotografowany dla kampanii Roberto Cavalli, obok Kate Moss i został twarzą Coca Coli light z Coco Rochą.

baptiste giabiconi baptiste giabiconi  kot birmański baptiste giabiconi  kocieta birmańskie baptiste giabiconi  instargramznane koty

Najnowsze wpisy