ABC kupującego

Polub nas na FACEBOOK

Kocięta opuszczając hodowlę mają ukończone 12 DSC_1697[1] mintygodni życia. Są w pełni socjalizowane, nauczone korzystania z kuwety, drapaka. Posiadają chip, rodowód, książeczkę zdrowia oraz komplet szczepień.

NIE SPRZEDAJEMY KOCIĄT BEZ RODOWODU!

Klasyfikacja kociąt w naszej hodowli <cena kota birmańskiego>:_DSC50051111111111

  • PET – jest to kot na kolanka, po sterylizacji/kastracji. Kot NIE posiada praw wystawowych. Kocięta opuszczają naszą hodowle już po zabiegu sterylizacji – nie robimy tutaj jakichkolwiek wyjątków.

Standardowa cena kociątka który zamieszka w naszym kraju to 3 000 PLN, natomiast cena kociątka który opuści nasz kraj to 850 Euro (dodatkowe szczepienia, paszport, zaświadczenia a także dłuższy pobyt w naszej rodzinie o 1 miesiąc)

  • BREED – nie sprzedaję kociąt z prawami hodowlanymi do polskich hodowli. Bardzo szanuję swoją linię świętych kotów birmańskich. Na drodze odpowiedniej selekcji udało się uzyskać naprawdę bardzo dobre koty w typie.

Umowa kupna-sprzedaży

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DOWIEZIENIA KOCIĄT NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

988925_1571692939711630_3958638527367640311_n

Prowadzimy listę oczekujących na kocięta, sam wpis na tą listę nie jest równoznaczny z rezerwacją kociaka. Aby dokonać rezerwacji przed jego narodzeniem, należy wpłacić zadatek w wysokości 150,00 PLN. Zadatek jest zwrotny, jeśli nie urodzi się kocię wybranej płci/koloru.

Żeby zarezerwować już urodzone kociątko:

- dokonujemy rezerwacji poprzez wpłatę zadatku w wysokości 500,00 PLN

lub

- dokonujemy w ciągu jednego miesiąca od narodzin wpłatę zadatku w wysokości 350,00 PLN (przy wcześniejszym wpisaniu się na listę oczekujących)

.

DSC_1048[1]

W przypadku rezygnacji zakupu kociaka zadatek przepada na rzecz hodowcy. Zależy na tym, by nasze kocięta trafiały w odpowiedzialne ręce, jeśli z jakiś powodów będziemy mieli wątpliwości – zastrzegamy sobie prawo do zmiany decyzji i odmówienia sprzedaży kotka – w takim przypadku zwracamy wpłacony zadatek.

Potwierdzeniem kupna kocięta z mojej hodowli jest umowa cywilno – prawna zawarta pomiędzy hodowcą a Nabywcą.

Edytuj


Kocięta birmańskie, hodowla kotów birmańskich, wolne kocięta, kot birmański, cena kociąt birmańskich, kocięta birmańskie, hodowla kotów birmańskich Rybnik, Katowice, Łódź, Warszawa, Poznań, Kraków, kot birmański seal point, sacred birman Poland, święty kot birmański, ragdoll, kot birmański, kocięta birmańskie, sprzedam kota birmańskiego, hodowla kotów birmańskich, kocięta birmańskie  Warszawa, kocięta birmańskie Rybnik, kocięta birmańskie Katowice, kocięta birmańskie Wrocław, sacred birma, sacred birmans, SBI, SBI n, cena kota birmańskiego, cena kociąt birmańskich, niebieskooki kot, ragdoll, birma, mamy kocięta birmańskie, kot rasowy, koty rasowe, kotek, kocięta, święte koty birmańskie sprzedam


Najnowsze wpisy