Miot C 03.08.2015


 KOTKI rodzące w mojej hodowli podlegają staranie przeprowadzonej selekcji aby mogły cieszyć nowych właścicieli pięknym ciemno-niebieskim kolorem oka, intensywnym kontrastem i wspanialej jakości futrem! moje birmy bardzo często zachwycają sędziów na kocich wystawach pod patronem (federation internationale feline). przykładem jest kotka urodzona w mojej hodowli zdobywając zaszczytny dożywotni tytuł „junior winner 2015″ (młody zwycięzca 2015 ) stając się drugim kotem w Polsce posiadającym taki tytuł!!! rodowody kociąt birmańskich oparte są na włoskich, finlandzkich oraz holenderskich liniach! dobór kocura kryjącego kotki, to nie chwilowy kaprys a decyzja analizowana dłuższy czas, poprzedzona rozmowami z sędziami fife!!


DSC_3157[1]Nic nie wskazywało na to że tego dnia narodzą się prezentowane kocięta birmańskie. Dzień wcześniej mieliśmy odwiedziny rodziny a Vanilka zachowywała się bardzo spokojnie, od czasu do czasu widoczne były impulsywne ruchy maluszków w brzuszku przyszłej mamy. Każdy poród jest inny jak i okoliczności ale jedyne DSC_3496[1] co łączy to wszystko to ogromna chęć, potrzeba mojej obecności przy kotce… I tak było tym razem. Przed 07:00 kotka przyszła do mojego łóżka, pokazała że chce schować się pod kołdrę, wpuściłem ją, zasnąłem… Po kilkunastu minutach czuję, że coś jest nie tak, spoglądam a obok mojego brzucha leży już malutkie dziecko, jeszcze mokre. Jestem bardzo szczęśliwy, że kotka obdarzyła mnie takim ogromnym zaufaniem! Pozostała piątka kociąt urodziła się już we wcześniej przygotowanej porodówce. Poród i powrót Vanilki do sił był bardzo szybki.

.


 

kocięta birmańskiePL* Silesian Gold Charlotte

I am a pretty seal point girl – sbi n                                            ZAREZERWOWANY POLSKA

INFO klik

 


PL* Silesian Gold Chanel

I am a pretty chocolate point girl – sbi b                      ZAREZERWOWANY POLSKA   

INFO klik

 


PL* Silesian Gold Charming

I am a handsome seal point boy – sbi n                       ZAREZERWOWANY ANGLIA!

INFO klik

 


PL* Silesian Gold Coco

I am a pretty seal point girl – sbi n                                 ZAREZERWOWANA NIEMCY!

INFO klik

 


DSC_4164[1]PL* Silesian Gold Choochoo

I am a handosome blue point boy – sbi a                    ZAREZERWOWANY POLSKA!              

INFO klik

 


kot-bimański-kocięta-birmańskie-hodowla-kotów-birmańskich-le-chat-Sacré-de-Birmanie-chatons-de-birmanie PL* Silesian Gold Candy

I am a pretty seal point girl - sbi n                              ZAREZERWOWANA POLSKA!

INFO klik

 


 

 

 

Najnowsze wpisy