Kocury

Polub nas na FACEBOOK

04.05.2014. Poszukiwania tego jedynego, idealnego kocurka trwają bardzo długo. Okres przeglądania światowych hodowli trwa już rok.  Hodowla z której przybędzie posiada światową renomę, „nie produkuje” kociąt do hodowli! Nie wychodzi z założenia „ile natura dała kociąt w miocie tyle sprzedam z prawami hodowlanym”. Ponadto, nie jest to typ hodowcy który nie szanuje swojej linii birm a ilość kociąt z jego przydomkiem na świecie można policzyć na palcach jednej dłoni!!!  Jestem bardzo szczęśliwy że zdobyłem zaufanie hodowcy.

Mam nadzieję, że zimą tego roku zagości w naszej hodowli.


NO* Stalderkattens JAMBO JUNIOR WINNER 2016

Barwa: Seal Point (SBI n)

Mother: NO* Stalderkattens FERRARI FANTASY

Father: GIC SE* Amloves FREEDOM

10.09.2016. JUŻ JEST!!! Ogrom emocji, napięcie i niesamowita przygoda jaka mnie spotkała za sprawą odbioru pierwszegoDSC_1872 kocurka w hodowli Silesian Gold - Jamba!

Już dzień przed wylotem do Norwegii wyczuwalne było poruszenie w naszej rodzinie. Jak to bywa w hodowli plany planami a życie … – no właśnie! :D  Bilety zakupione. Wszystko zaplanowane i dopięte na ostatni guzik. Wylot rankiem z lotniska w Krakowie i powrót tego samego dnia na krakowskie lotnisko.

Lotnisko Gardermoen, Oslo. Niebiańsko słodki a do tego niesamowicie mruczący Jambo po wyjęciu z transportera nie pokazywał DSC_0137jakiegokolwiek lęku. W 100% ufający człowiekowi, poddający się na rękach kocurek w cudowny sposób rozpływał się!

Po dłuższej rozmowie z hodowcą wszystko uległo zmianie i zostałem na ciut dłużej w Norwegii… Jan  był jednym z organizatorów wystawy i jak się okazało odbierał w między czasie międzynarodowego sędziego Yana Roch-Folch. Pozostało tylko przebukować bilet i udać się do hotelu gdzie nocowali europejscy sędziowie :)

PicMonkey Collage


JAMBO jest pierwszym kocurem birmańskim w Polsce z dożywotnim tytułem JUNIOR WINNER!!!!! W ciągu jednego miesiąca zrobił 6 x DSC_0719BEST IN SHOW!!! Wysoce oceniany przez międzynarodowych sędziów FIFe!

Zachwyca ogromną, okrągłą głową, bardzo mocną budową ciała. Nisko osadzone uszka, idealnie skierowane do przodu i do tego perfekcyjne znaczenia! Z charakteru jest mega przylepą, sprawiającą wrażenie trochę nieporadnego :D

Wszyscy znajomi, odwiedzający nasz dom są zauroczeni kocurkiem!


.

Poniżej prezentuję wybrane zdjęcia z międzynarodowych wystaw w których brał udział kocurek:

DSC_0158 DSC_0472 DSC_0368 DSC_1024 DSC_1020 DSC_1013 DSC_0032 DSC_0201 DSC_0333 DSC_0200 DSC_0156 DSC_0155


Kocięta birmańskie, hodowla kotów birmańskich, wolne kocięta, kot birmański, cena kociąt birmańskich, kocięta birmańskie, hodowla kotów birmańskich Rybnik, Katowice, Łódź, Warszawa, Poznań, Kraków, kot birmański seal point, sacred birman Poland, święty kot birmański, ragdoll, kot birmański, kocięta birmańskie, sprzedam kota birmańskiego, hodowla kotów birmańskich, kocięta birmańskie  Warszawa, kocięta birmańskie Rybnik, kocięta birmańskie Katowice, kocięta birmańskie Wrocław, sacred birma, sacred birmans, SBI, SBI n, cena kota birmańskiego, cena kociąt birmańskich, niebieskooki kot, ragdoll, birma, mamy kocięta birmańskie, kot rasowy, koty rasowe, kotek, kocięta, święte koty birmańskie sprzedam

Najnowsze wpisy